Saulės elektrinių montavimas

Mes – Solarsas, specializuojamės teikdami profesionalias saulės elektrinių projektavimo ir montavimo paslaugas. Pasitelkę savo žinias ir patirtį, užtikriname sklandų darbą, teikdami tvarius ir patikimus energetikos sprendimus. Tai – mūsų sritis, esame šios srities profesionalai.​

Kodėl verta įsirengti saulės elektrinę?

Saulės elektrinių naudojimą skatina valstybė, skirdama paramą gaminantiems vartotojams

Gamindami žalią energiją prisidėsite prie švaresnės aplinkos kūrimo, mažinsite išmetamo CO2 kiekį

Per metus išlaidas už elektros energiją galima sumažinti net 3 kartus

Įrengta saulės elektrinė padidina Jūsų nekilnojamojo turto vertę

Kaip veikia saulės elektrinė?

  1. Saulės moduliai generuoja saulės energiją;
  2. Įtampos keitiklis nuolatinę srovę pakeičia į kintamą;
  3. Elektros energiją naudojate namuose;
  4. Perteklinę elektros energiją saugos elektros tinklai.
Valstybės Parama Saulės Elektrinei 1/3
Saulės elektrinės įsigijimas gali tapti nemenku finansiniu iššūkiu, reikalaujančiu nemažų investicijų. Todėl valstybė skiria paramą, kurią koordinuoja Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA). Iki 2023 metų pabaigos planuojama paskelbti dar kelis kvietimus saulės elektrinėms įsirengti, numatytas paramos biudžetas – netgi 50 mln. eurų. Šiuo metu organizuojama tęstinė atranka leis kreiptis dėl finansavimo net 6 mėnesius (arba tol, kol prašoma suma pasieks numatytą biudžetą). Teikti paraiškas paramai nuosavoms saulės elektrinėms įsigyti galima jau nuo balandžio 28 dienos – apva.lt.
Ką žinoti prieš teikiant paraišką paramai gauti? 2/3
Prieš teikiant paraišką Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) paramai gauti svarbu žinoti, kokios galios saulės elektrinės Jums reikia. Taip pat rekomenduojame užsisakyti prijungimo sąlygas iš elektros skirstymo operatoriaus (ESO), kurias reikės pateikti kartu su paraiška. Taip būsite tikri, ar bus galima įrengtą saulės elektrinę prijungti prie elektros tinklų. Pasinaudoti teikiama valstybės parama verta, nes išmokos dydis siekia 323 eurus už 1 kW galios naują elektrinę ir 243 eurus už 1 kW, didėjant jau esamos elektrinės galiai (nenaudojant inverterio).
Kas gali gauti paramą saulės elektrinei? 3/3
Nuosavo namo savininkas, buto savininkas, sodo namo savininkas. Kiekvienais metais vis daugiau privačių klientų teikia paraišką paramai gauti. Valstybės teikiamą kompensaciją saulės elektrinei galės gauti tie namų ūkiai, kuriuose registruota ne daugiau kaip vieno fizinio arba juridinio asmens ekonominė veikla. Taip pat į paramą gali pretenduoti Lietuvos Respublikoje veikiančios ir juridinių asmenų registre esančios įmonės. Maksimaliai kompensuojamos 10 kW saulės elektrinės, tačiau verta apsvarstyti rinktis galingesnę elektrinę. Pretenduoti į paramą naudinga, nes gavus teigiamą atsakymą, galite atgauti net 3230 eurų.
Previous slide
Next slide

Gauti pasiūlymą

Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime

Dažniausiai užduodami klausimai

Įrangos atsipirkimas, priklauso nuo turimo elektros kainos tarifo ir svyruoja nuo 3 iki 6 metų.

Fizinis asmuo – vieno buto pastato (namo), buto arba sodo namo savininkas, kurio nuosavybė yra registruota valstybės įmonės Registrų centro nekilnojamojo turto registre ir kuris įrengtos elektrinės energiją naudos viename ar keliuose savo objektuose. 

  1. Pateikti paraišką internetu portale APVA: apvis.apva.lt (mūsų įmonės specialistai padeda tai padaryti);
  2. Sumontuoti saulės elektrinę. Tam darbui padaryti skiriamas terminas yra 9 mėnesiai. Mes padarysime daug greičiau.
  3. Pateikti informaciją ir dokumentus apie įrengtą saulės elektrinę internetu ten pat, kur teikėte paraišką (parengti dokumentus ir juos pateikti taip pat padėsime). Po dokumentų ir informacijos patikrinimo APVA pinigus perves tiesiog į Jūsų sąskaitą.

Šiame kvietime pasinaudoti parama, skiriama 323 eurai už kiekvieną įrengtos saulės elektrinės kilovatą galios. Pavyzdžiui, jei įsirengėte 3 kW galios saulės elektrinę, galite gauti 969 eurų kompensaciją už įsirengtą elektrinę. Jei įsirengėte 10 kW galios elektrinę – galite gauti 3230 eurų kompensaciją. Elektrinė gali būti ir galingesnė už 10 kW, tačiau kompensuojama iki 10 kW galios, t. y. makasimali kompensacijos suma – 3230 eurų.

Saulės elektrinės yra sumontuojamos per 1–3 dienas. Tačiau pats procesas gali užtrukti iki mėnesio ar daugiau, kadangi reikia gauti iš ESO prijungimo sąlygas, susiplanuoti darbus, sulaukti, kol bus pakeista elektros energijos apskaita.

Saulės elektrinės tarnauja nuo 25-30 metų.

Priklausomai nuo tokių veiksnių, kaip dydis, jūsų suvartojamos energijos kiekis ir geografinė padėtis, saulės elektrinė gali pagaminti tiek elektros energijos, kad jos užtektų visam jūsų namui. Mūsų specialistai įvertins jūsų energijos poreikius ir suprojektuos jūsų reikalavimus atitinkančią sistemą.

Scroll to Top